AVS přístroj / Psychowalkman®
 

Psychowalkman, plným názvem audiovizuální stimulační přístroj (AVS přístroj), sestává z těla jednotky, brýlí a sluchátek. AVS přístroj vysílá proměnné pulsy světla a zvuků (nikoli hudby!). Navozuje tak změny frekvence mozkového vlnění a tělesných biorytmů.

Mezi nejvyhledávanější účinky psychowalkmanu-AVS přístroje patří intenzivní duševní a tělesná relaxace, zlepšení učení, koncentrace a zlepšení zdravotní kondice psychosomatického charakteru (únava, bolesti hlavy a svalů, nespavost, deprese, úzkosti, stres, LMD-dysfunkce a další méně frekventované potíže).

Pohodlně se usadíte či ulehnete a zvolíte požadovaný program, který si předtím vyberete podle jeho popisu v návodu. Poté si nasadíte sluchátka a brýle, zavřete oči a spustíte tlačítko "Start". Ze stereofonních sluchátek uslyšíte speciální zvuky podobné jemným bubínkům, tzv. binaurální rytmy. Stimulační brýle jsou osazeny osmi LED diodami, které po celou dobu programu blikají. Působení probíhá přes zavřená oční víčka! Pro milovníky hudby nabízí psychowalkman možnost oblíbenou hudbu připoslouchávat k již naprogramovaným zvukům a zvýšit tak celkový zážitek i účinnost. Psychowalkman je na obsluhu velice jednoduchý. Lehce vyberete požadovaný typ a délku programu, případně si nastavíte hlasitost zvuku a intenzitu světelných záblesků.

U programů na uvolnění, zvýšení koncentrace a odstranění únavy zaznamenáte účinek během několika málo okamžiků, přičemž pochopitelně záleží na dalších okolnostech, jako je například celková délka programu, klidné prostředí, ale i Vaše psychické rozpoložení a množství zkušeností s relaxací. U aplikací jako je zvýšení celkové duševní kondice (např. paměť, intelekt) nebo řešení dlouhodobějších potíží (např. se spánkem) doporučují odborníci pravidelný trénink. Ani tato metoda není sama o sobě zázračná, i zde platí, že pro výrazný a trvalý účinek je zapotřebí dlouhodobého a pravidelného používání.

Osobně přístroj používám již více než rok a při mém tréninku astrální projekce mi více než pomáhá. Snadnější navození hladiny alfa a transu je prokazatelné. Navíc lze transu dosáhnout přímým použitím přístroje přímo při sezení. Odpadá zde všudypřítomné bloudění myšlenek. Mozek je zaměstnán stimulací a přes příjemné rytmické zvuky je maximálně ztišené okolí kolem Vás. To jsou důležité předpoklady pro upadnutí do transu.

Ceny přístrojů se pohybují od 5000Kč a výše. Dle mého názoru se vložená investice vyplatí. A pokud to s prací vašeho "duchovna" myslíte skutečně vážně, je AVS jasná volba.

Další informace naleznete na: www.galaxy.cz


 

© astralni-cestovani.info  2005 - 2015